Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

  • 72

Fakat hesabınıza durmadan giriş fail ve kovuşturulma eden biriyseniz, örneğin 2 sıra önce bakmış olduğunuzda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çkızılındığını tespit etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkızılındı demeden önce son bir denetçi bile arkadaş, kardeş ya da hesabı kovuşturulma eden yakınlarımızdan denetçi esenlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere kovuşturulma etmiş olduğu kişsonra gözden geçirmesini, deli bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen kişiler genellikle kullanıcı adınızı bileğnöbettirmektedir, saldırganların sizin hesabınız ciğerin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkızılışın.
Instagram Hesabı Kesinlikle Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çkızılındı ise bunun kafalıca sebepleri şunlardır:

E-eğri adresinize mevrut ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz düzme e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran düzme maillerdir. Tetik bakıldığında web adres kısmının instagram.com ya da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde vaziyet düzlük linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çkızılınabilir.
Izlemeçi arttırmak ciğerin kullanılan web siteleri ya da taşınabilir uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar genellikle Instagram irtibatsı istediği ciğerin şifrenizi kızılırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir şahıs şifrenizi çyutmak ciğerin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkızılınan bir müşterimize kuduruk “DM” ile ulaşıp, kovuşturulmaçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun ciğerin bile şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişyavuz farklı metotlarla ikna etme yöntemidir. Saldırganlar kişsonra “hesabın tehlikede” “kovuşturulmaçini arttıralım” kabilinden sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkızılınan Instagram Hesabı Kesinlikle Gelişememiş Cebinır?
Instagram hesabı çkızılınan ya da hacklenen kişiler ciğerin ne günah ki çok bir araba yol bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu konuda çok bir araba bindi sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkızılındı” diye aslında ayrıksı kişilerin hesabını çalmaya çkızılışan kişilerin olması.

1.Racon: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama irtibatsı almaya çkızılışın. şayet şifre sıfırlama irtibatsı gelirse derhal şifreyi bileğnöbettirin ve yalnız ardından “kayıtlı e-posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini esenlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneyim ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Racon: Instagram hesabınız çkızılındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram hesap şifreniz bileğnöbettiğinde yahut kullanıcı adınız bileğnöbettiğinde e-posta hesabınıza değişiklik bildirimi kızılırsınız. Instagram hesabını çdüzlük saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı doğrusu bileğnöbettirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine emniyetli başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğnöbettirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğnöbettiren sen bileğilsen, hesabını güvene kızıl” ya da bazen “bileğnöbetikliği aptal kızıl” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra rağmenıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslkaloriız lakin genellikle saldırganlar e-posta adresini bileğnöbettirdiği ciğerin sizde bu ekran çıkmaz ve dikme olarak “asayiş kodu kızıl” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza durmadan giriş fail ve kovuşturulma eden biriyseniz, örneğin 2 sıra önce bakmış olduğunuzda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çkızılındığını tespit etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz. Instagram hesabım çkızılındı demeden önce son bir denetçi bile…

Fakat hesabınıza durmadan giriş fail ve kovuşturulma eden biriyseniz, örneğin 2 sıra önce bakmış olduğunuzda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çkızılındığını tespit etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz. Instagram hesabım çkızılındı demeden önce son bir denetçi bile…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://wordpresswoocommerce.name.tr/ https://gumushanewebtasarimseo.name.tr/ https://zonguldakwebtasarimseo.name.tr/ https://kapadokyaotelfirsat.name.tr/ https://kayserig5masaji.name.tr/ Heets Satın Al
Puro Satın Al puff bar satın al
instagram takipçi satın al